W piątek 29 listopada wielkie otwarcie Witek Home

28.11.2019 Aktualności

W najbliższy piątek (29.11) otworzy się największy sklep  Galerii Klif, salon meblowy Witek Home. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalne oferty i rabaty do 50%.

Witek Home to sieć salonów z wyposażeniem wnętrz. W swojej ofercie posiada meble, porcelanę, szkło, małe AGD, tekstylia domowe, lampy, oraz artykuły dekoracyjne, czyli wszystko, aby kompleksowo urządzić wnętrze. Firma stawia na unikatowość i proponuje artykuły w większości produkowane na wyłączność przez fabryki zarówno polskie jak i światowe.

Nowy salon z artykułami wyposażenia wnętrz to największy sklep w Galerii Klif. Mieścić się będzie w dwupoziomowym lokalu, o powierzchni 1200m2 zajmującym aż 5% powierzchni całego centrum. Ulokowany został przy wejściu do galerii od strony parkingu wielopoziomowego .

– Salon posiadający tak bogate wyposażenie wnętrzarskie idealnie pasuje do poszerzającej się oferty Galerii Klif – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif.- Dzielnice Gdyni wokół Klifu rozwijają się, wciąż powstają tu nowe inwestycje mieszkaniowe. Wierzymy, że każdy z naszych gości znajdzie u nas coś dla siebie.

W ostatnich tygodniach sektor wnętrzarski prężnie rozwija się w Galerii Klif. W październiku powiększył się salon Premium Home a z początkiem listopada otworzył się sklep z wyposażeniem sypialnianym, TEMPUR. Oprócz tego znaczną powierzchnię galerii zajmują sklepy specjalizujące się w  wyposażeniu wnętrz takie jak Home &You, BB Home, Spensen czy House & More. Ofertę wnętrzarską wzbogaci również piątkowe otwarcie powiększonego Miloo Home.

Asortyment Witek Home to produkty adresowane do szerokiej grupy konsumentów. W ofercie znajdą się zarówno przedmioty codziennego użytku jak i te na specjalne okazje, jednak wszystkie cechuje wysoka jakość wykonania. Z okazji otwarcia, w Black Friday w dniach 29 listopada – 2 grudnia dla klientów sklepu przygotowano rabaty do 50 proc.

– Galeria Klif w Gdyni jest wyznacznikiem dobrego stylu oraz źródłem inspiracji i informacji o nowościach– mówi Jola Pawłowska, wiceprezes spółki Witek Home.- Marki znajdujące  się w Klifie to jakość i bogata oferta, czyli wszystko co bliskie marce Witek Home.

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, które swoimi propozycjami zaspokoją najbardziej wymagające gusta. W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do ich dyspozycji jest strefa food court, Kraina Treflików – miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się na sobie i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.