WALENTYNKI
Z INTIMISSIMI

02.02.2021 aktualności

Stworzone z miłością. Intimissimi jak co roku celebruje miłość, zwłaszcza do samej siebie. Zupełnie nowy poziom zrozumienia, które nie podlega ustalonym regułom, ponieważ kwestia uwodzenia dotyczy przede wszystkim kobiet i ich poglądu na kobiecość.

Walentynowa kolekcja Intimissimi została stworzona w taki sposób aby sprawić przyjemność przede wszystkim sobie i koncentruje się na koronkach i prześwitujących materiałach. Niewątpliwą atrakcyjność tej propozycji zapewnia elastyczny tiul ozdobiony delikatnymi, stonowanymi motywami kwiatowymi.

Mocny i wyrafinowany czarny kolor to idealny wybór dla body z głębokimi dekoltami, koszulki typu babydoll ze ślicznymi kokardkami zdobiącymi dekolt oraz kompletów bielizny składających się z biustonoszy w komplecie z klasycznymi figami i stringami, a także zdobionych podwiązek. Przejrzyste i modne siateczkowe tkaniny to kluczowy detal tej kolekcji, która została zaprojektowana z myślą o podkreśleniu różnych kształtów kobiecego ciała, ponieważ każda sylwetka jest piękna na swój sposób.

Część kolekcji „Be My Valentine” jest jeszcze bardziej intrygująca dzięki zastosowaniu „eco” koronki produkowanej z włókien pochodzących z recyklingu, co jest sygnowane specjalną etykietą. Elegancka konfiguracja została zaprojektowana w celu uwydatnienia odzieży, która wyróżnia się dzięki ciekawemu zastosowaniu światła: magiczne tęczowe załamania są tworzone za pomocą pryzmatów, z zaskakującymi efektami 3D.

Trzy kluczowe modele kolekcji odzwierciedlają trzy rożne typy kobiecości, każdy z własnymi, unikalnymi cechami ponieważ nie istnieje jeden sposób na to by czuć się uwodzicielsko.

Intimissimi
Telefon: 586904515