Warsztat Mindfulnesss – 15 lipca, zapisz się!

06.07.2023 aktualności

Warsztat MINDFULNESS – zapisz się!

15 lipca 2023, godz. 18.00

ODKRYJ MINDFULNESS i naucz się jak radzić sobie ze stresem

Zapraszamy Państwa na spotkanie z certyfikowaną instruktorką mindfulness Karoliną Kosobudzką. W trakcie wydarzenia nauczymy się czym jest i jak korzystać z praktyki Mindfulness oraz jak z łatwością wprowadzić elementy Mindfulness do codzienności. Naszym priorytetem będzie nauczyć się jak korzystać z Uważności aby lepiej radzić sobie ze stresem i presją. Zwrócimy uwagę na problem wypalenia zawodowego – jak rozpoznać symptomy i gdzie szukać pomocy w kryzysie.

Całość spotkania zakończona będzie panelem dyskusyjnym, podczas, którego będzie czas na zadawanie pytań i rozwianie ewentualnych wątpliwości. Warsztat zakończony będzie mini loterią z nagrodami sponsorowanymi przez partnera wydarzenia Drogerie Super-Pharm Poland oraz Blissin.Store.

Warsztat prowadzony będzie przez certyfikowaną instruktorkę mindfulness Karolinę Kosobudzką. Karolina przeszła wypalenie zawodowe pięć lat temu będąc na wysokim kierowniczym stanowisku. Niezwykle bliski i ważny jest dla niej temat przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i rozpowszechniania narzędzi, które skutecznie wspierają w wysoce wymagających środowiskach.

Partnerzy wydarzenia – Drogersie Superpharm, Firma Well Done, Fundacja „Teraz Człowiek”, firma Blissin.

Zapisz się. Udział bezpłatny.

Zapisz się na warsztat

Zapisanych gości: 34 / 35

Rejestracja zakończona.