Wielkie otwarcie SINSAY

18.06.2021 aktualności

Wielkie otwarcie Sinsay w Galerii Klif

Oferta modowa Galerii Klif wkrótce wzbogaci się o nowy punkt. Nowa propozycja będzie kontynuacją strategii promowania polskich projektantów i marek. Miłośników dobrego stylu z pewnością ucieszy nowy Sinsay, który w Galerii Klif otworzy się już 21 czerwca. W sobotę 26 czerwca klienci będą mogli skorzystać z super oferty: 50 pierwszych klientów otrzyma torby-shopperki a goście, którzy odwiedzą sklep w pierwszych dwóch godzinach będą mogli skorzystać z rabatów, sięgających aż 20 proc.

Sinsay – marka wyróżniająca się propozycjami zarówno dla nastolatek, kobiet wkraczających w dorosłość i wszystkich innych ceniących psotny i intrygujący styl – będzie świetnie uzupełniać dotychczasową ofertę, szczególnie zaś – linię polskich projektantów, która odróżnia Klif od innych galerii handlowych. W kolekcji Sinsay znajdują się także propozycje dla mężczyzn oraz najmłodszych. Do oferty ubraniowej dołączą produkty i akcesoria kosmetyczne, a także elementy wyposażenia wnętrz, które na pewno docenią amatorki dobrego stylu.

W dniu otwarcia na klientów czeka 870 m2 powierzchni wypełnionej świeżymi kreacjami.

  • Otwarcie Sinsay, jednej z marek gdańskiego, a przecież już światowego  koncernu LPP to świetna wiadomość dla naszych klientów, ceniących modę i lekki styl – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif. – Cieszymy się z obecności tej marki w Galerii Klif. Nasze otoczenie rozwija się, przybywa nowych mieszkań, do grona klientów wkracza młode pokolenie Z i rośnie też liczba gości odwiedzających Gdynię. Szersza oferta, to większa wygoda spokojnych zakupów w Klifie.

Zapraszamy do Galerii Klif.