Aktualności

3CITY PIANO DAYS – 9 marca

3CITY PIANO DAYS – 9 marca

9 marca o godz. 12.00 w Galerii KLIF w ramach festiwalu 3CITY PIANO DAYS zagrają dla Państwa młodzi artyści ze Szkoły Muzycznej im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni oraz szkoły LAS ACADEMY z Sopotu. Odbędzie się również pokaz pary tanecznej BOOGIE WOOGIE SHOW. Zapraszamy.

PIANO DAY to międzynarodowy dzień fortepianu. W różnych miastach na całym świecie odbywają się koncerty z udziałem pianistów. Jest to szczególny dzień fortepianu jako instrumentu, na którym gra wielu różnych muzyków na całym świecie, tworząc oraz inspirując innych ludzi. Relacja z koncertów w ramach festiwalu PIANO DAY POLAND odbędzie się w JAZZ TELEVISION 28 marca 2024, dokładnie w 88 dniu roku, ponieważ fortepian ma 88 klawiszy.

Misją festiwalu 3CITY PIANO DAYS jest wspieranie artystów, a także zbieranie środków na operację oraz renowację fortepianu. Tym razem pomagamy małej Amelce, aby dzięki operacji ucha mogła usłyszeć wszystkie dźwięki świata. Więcej informacji na stronie www.pianodaypoland.pl.

Bądźcie razem z nami. Zapraszamy.

Partnerzy koncertu:

Galeria KLIF, Szkoła Muzyczna im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni, LAS ACADEMY, Fundacja Źródło Tworzenia, Jazz TELEVISION, Radio Gdańsk.

Inne Aktualności

TOP