Aktualności

25 listopada

BOUTIQUE KLIF z rabatami Black Week!

BOUTIQUE KLIF z rabatami Black Week!

25 listopada – zapisz się

Wyobraź sobie kilkadziesiąt marek modowych zebranych w jednym miejscu, osobistą stylistkę, która przygotuje indywidualne stylizacje, a wszystko w luźnej atmosferze, z poczęstunkiem i nagrodami za zakupy. Tak wygląda BOUTIQUE Klif. Najbliższe zakupy z rabatami Black Weekend do -70% już 25 listopada w godzinach 10.00 – 20.00.

 W specjalnie przygotowanym butiku w Galerii Klif znajdą się wyselekcjonowane ubrania i dodatki aż 65 marek dostępnych w galerii. Zainteresowane klientki będą mogły liczyć na pomoc stylistek, które udzielą porad i wybiorą konkretne propozycje stylizacji. Co ważne wybrane produkty będzie można kupić na miejscu w butiku bez konieczności chodzenia do sklepów wybranych marek po całej galerii.

 Do BOUTIQUE Klif może wejść każdy, jednak by skorzystać z usługi stylistek należy zapisać się wcześniej do wybranej stylistki:

Każda klientka butiku za zakupy otrzyma voucher o wartości 20zł do wybranej kawiarni, za zakupy powyżej 1000zł kartę podarunkową Klif o wartości 100zł albo nagrodę specjalną – koszulkę zaprojektowaną przez Martę Frej.

Serdecznie zapraszamy.

Nie może Was zabraknąć!

Odwiedź Instagram Galerii Klif po więcej inspiracji – www.instagram.com/klifgdynia/

 

Inne Aktualności

TOP