Aktualności

Casting Miss Polonia w Galerii Klif – 17 lutego

Casting Miss Polonia w Galerii Klif – 17 lutego

W sobotę 17 lutego zapraszamy do Galerii Klif na casting do konkursu piękności Miss Polonia 2024.

Wszystkie chętne dziewczyny powinny spełniać kryteria takie jak: bezdzietność, stan cywilny panna, posiadać obywatelstwo polskie, mieć ukończone 18 lat, ale nie więcej niż 26 lat.

Każdy typ urody jest w konkursie Miss Polonia mile widziany, ponadto nie jest ważny wzrost, waga ani wymiary. Miss Polonią można zostać w każdym rozmiarze! Organizatorzy podkreślają, że będą się zwracać uwagę na wewnętrzne piękno, charyzmę, osobowość i pasje.

Casting odbędzie się w godz. 12:00 – 19:00. Można przyjść o dowolnej porze.

Warto zadbać o naturalny wygląd. Należy zabrać z sobą: kostium kąpielowy dwuczęściowy pod ubraniem, czarny lub biały top, dopasowane spodnie oraz buty na wysokim obcasie – najlepiej czarne lub cieliste szpilki, dowód osobisty. Uczestniczki castingu powinny mieć naturalnie wymodelowane włosy, mogą mieć subtelny makijaż.

Szczegóły i regulamin na misspolonia.com.pl.

Zapraszamy wszystkie ambitne i pewne siebie panie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Casting Miss Polonia to doskonała okazja do pokazania swojego potencjału i wejścia na ścieżkę kariery w świecie mody i piękna. Nie przegap swojej szansy!

Zachęcamy do udziału w konkursie, a następnie do kibicowania naszym kandydatkom w kolejnych etapach aż do finału!

Inne Aktualności

TOP