Aktualności

KLIF DESIGN DAYS

KLIF DESIGN DAYS

Konkurs dla polskich marek #KlifDesignDays

1 edycja: 4 – 8 czerwca 2024

Link do zgłoszenia:
Zgłoś się!

Galeria Klif w Gdyni zaprasza polskie marki do wzięcia udziału w targach pn. „Klif Design Days”. Targi będą trwały od czerwca do października w 3 różnych 5-dniowych edycjach. Do każdej edycji Targów zakwalifikuje się 20 marek, które będą mogły zaprezentować swoje projekty w strefie wystawienniczej i dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Laureat nagrody głównej w konkursie będzie mógł przez miesiąc eksponować i sprzedawać swoje projekty w Galerii Klif w Gdyni.

 #KONKURS DLA POLSKICH MAREK

Konkurs to ukłon w stronę polskich marek, które poddając swoje projekty i produkty ocenie oraz analizie jury, mogą otrzymać szansę zaprezentowania swojej oferty szerszemu gronu odbiorców. Do Targów mogą się zgłaszać polskie marki z oferty: beauty, biżuteria, moda, DIY, home&decor.

#ZASADY KONKURSU I TERMINY

Jury w ocenie nadesłanych projektów będzie brało pod uwagę oryginalność projektów, jakość wykonania, możliwości sprzedażowe kolekcji oraz spójność wizji marki. Do każdej edycji Targów jury wybierze 20 marek. Ich kolekcje będą zaprezentowane w wybranych przez nich terminach: I edycja od 4.06 do 8.06.2024, II edycja – od 6.08 do 10.08.2024 i III edycja – od 8.10 do 12.10.2024. Zgłoszenia do 1 edycji konkursu należy przesyłać do 25 maja. Szczegółowe zasady konkursu są przedstawione w regulaminie na stronie: https://gdynia.klif.pl/klif-design-days/

 #POPRZEDNIA EDYCJA KONKURSU

W poprzedniej edycji konkursu organizowanego przez Galerię Klif w 2021 roku nagrodę główną zdobyła Ismena Warszawska, która do dziś prowadzi swój butik ISMENA STUDIO w Klifie z dużym sukcesem – „Wygrana w konkursie na najlepszego Projektanta Roku dosłownie otworzyła mi drzwi do mojego pierwszego, regularnego butiku. Szczerze zachęcam każdego młodego projektanta. Wykażcie się odwagą, oryginalnością oraz wyczuciem smaku. Otwórzcie się na nowe możliwości jakie stwarza udział w tym konkursie i na szansę posiadania butiku wśród tak prestiżowych marek” – mówi Ismena Warszawska.

Inne Aktualności

TOP