Aktualności

„Luksus Czasu” w Hotelu Mariott w Sopocie

„Luksus Czasu” w Hotelu Mariott w Sopocie

10 marca 2024

Galeria Klif ma przyjemność zaprosić na wyjątkowe spotkanie dla Kobiet w Hotelu Mariott w Sopocie, którego jest partnerem.

W niedzielę 10 marca w hotelu Mariott w Sopocie będzie przygotowana także specjalna edycja BOUTIQUE Klif, gdzie będzie można kupować rzeczy z Galerii Klif na miejscu w Hotelu oraz występnie stylistki Katarzyny Kobieli.

Zapraszamy serdecznie. Informacje o evencie poniżej.

„Czas jest wolny, ale jest bezcenny. Nie możesz go posiadać, ale możesz go używać. Nie możesz go zatrzymać, ale możesz go wydać. Kiedy już go zgubisz, już nigdy go nie odzyskasz ”. Harvey Mackay   Każda Kobieta zasługuje na wyjątkowy czas – na #LuksusCzasu. #Luksus Czasu to spotkanie dla kobiet gwarantujące inspirację, dobre samopoczucie, radość i napływ dobrej energii. Zatrzymanie się, celebrowanie chwil dbając o ciało, umysł i ducha.   Czym jest w dzisiejszych czasach luksus? Jak nasze myśli kreują rzeczywistość? Na ile my pozwalamy sobie na luksus?  Na te pytania i wiele innych poszukamy wspólnie odpowiedzi.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dla Kobiet z cyklu #LuksusCzasu.

#LuksusCzasu to spotkanie dla Kobiet gwarantujące inspirację, dobre samopoczucie, radość i napływ dobrej energii.

Program spotkania zapewnia zatrzymanie się i celebrowanie chwil, inspirację i dobre samopoczucie dbając o ciało, umysł i ducha. To właśnie zadbanie o te 3 obszary, które są ze sobą połączone przynosi wspaniałą energię i daje moc kreowania Dobrego Życia.

Każda Kobieta zasługuje na wyjątkowy czas – na #LuksusCzasu.

Tym razem przygotowaliśmy dwie specjalne oferty: Luksus Czasu oraz Luksus Czasu De Lux z noclegiem, zabiegiem spa oraz lunchem Szefa Kuchni

W programie wydarzenia LUKSUS CZASU:

  • Inspirujące wykłady
  • Wyśmienity posiłek w formie bufetu przygotowany przez zespół kucharzy Sopot Marriott Resort & Spa
  • Prezentacja wyjątkowych marek
  • Chillout w strefie basenów i saun
  • Czas relaksu w Mera SPA           
  • Loteria z nagrodami

Niedziela, 10.03.2024, Godzina 14:30 – 21:30
Koszt: 380 PLN

Zapisz się tutaj

Inne Aktualności

TOP