Aktualności

Najlepsze miejsce na zakupy w Gdyni

Najlepsze miejsce na zakupy w Gdyni

130 sklepów, komfortowy parking, siłownia, restauracje, kawiarnie oraz najlepsze światowe marki w zasięgu 10 min od centrum Gdyni

 Galeria Klif to wyjątkowe miejsce na modowej mapie Trójmiasta, w którym znajdziesz szeroką gamę ponad 130 marek premium oraz znanych sieci. Wśród nich mocna reprezentacja polskich marek tj.: Bizuu, Kupisz, JEMIOL, LaMania, Patrizia Aryton, Jungle Chic Concept Store, Apart, W.KRUK, ISMENA czy Emanuel Berg. W ofercie znajdują się także marki premium oraz znane sieciówki: Charme, COS, Liu Jo, Patrizia Pepe, Max Mara, Petit Bateau, Pinko, Tommy Hilfiger, Superdry czy Unitd Colors of Benetton.

Będąc w Gdyni, możesz zrobić zakupy w kameralnej, butikowej i bardzo komfortowej atmosferze. Galeria Klif jest oddalona od słynnej gdyńskiej plaży w Orłowie o jedyne 650 m (10min. pieszo). Jest to także świetne miejsce, do którego możesz przyjść na zakupy prosto z ze stacji PKP i SKM (przystanek Gdynia Orłowo) lub przyjechać samochodem i zaparkować na wygodnym parkingu (3h postoju za darmo).

Najlepsze stylistki w Trójmieście

Galeria Klif to przede wszystkim moda w najlepszym wydaniu. Znajdziesz u nas unikalny butikowy koncept modowy „Boutique Klif” – specjalnie przygotowane miejsce, w którym możesz zrobić zakupy z profesjonalnymi stylistkami Galerii Klif z wykorzystaniem wszystkich modowych marek w Galerii. Piąta edycja „Boutique Klif” odbędzie się już 14 października w godz. 10.00 – 20.00. Więcej informacji znajdziesz na www.klif.pl/boutique/.

Dodatkowo każdy klient będąc w Gdyni może się zapisać na bezpłatne konsultacje ze stylistkami galerii: Katarzyną Kobielą oraz Hanną Dudą-Zacharewicz. Zapisy są prowadzone poprzez stronę internetową galerii. Mnóstwo modowych inspiracji od stylistek Klifu oraz treści od topowych influencerów znajdziesz również na profilu galerii na Instagramie (www.instagram.pl/klifgdynia) A wśród nich najmodniejsze stylizacje na AW2023, oferty i promocje zakupowe, wskazówki i porady, jak wyglądać stylowo na jesień.

 Oferta gastronomiczna i spożywcza

Oprócz bogatej oferty modowej Galeria Klif posiada również zróżnicowaną ofertę gastronomiczną z własnym ogródkiem. Zapraszamy na: śniadania, sushi, kawę, domowe wypieki i lody, kuchnię polską i azjatycką oraz do lokalnej piekarni. Na terenie Galerii znajdują się także punkty usługowe, drogerie i sklepy z wyposażeniem wnętrz, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora, Mo61, Duka, Miloo Home, Spensen, Premium Home, Witek Home. W Klifie znajduje się także bardzo dobrze wyposażony market Eurospar oraz uwielbiana przez trójmiejskich influencerów kwiaciarnia NARCYZ.

Inne Aktualności

4-8 czerwca

TOP