Zapraszamy do EUROSPAR

15.06.2020 aktualności

W Galerii Klif w Gdyni otwarty został supermarket spożywczy EUROSPAR, największy format sklepu sieci SPAR. Supermarket zlokalizowany jest w miejscu sklepu „Piotr i Paweł” na parterze galerii. Dla klientów z okazji otwarcia zostały przygotowane atrakcyjne rabaty i promocje.

Supermarket EUROSPAR

EUROSPAR to supermarket z szerokim i dopasowanym do potrzeb lokalnego klienta asortymentem.  Sklepy słyną z szerokiej oferty produktów naturalnych, bio, dedykowanych do diet bezglutenowych, bezlaktozowych, wegańskich i wegetariańskich. Na półkach klienci znajdą zarówno produkty tradycyjne, jak i pochodzące z wielu zakątków świata.

– Bardzo się cieszymy, że supermarket EUROSPAR dołączył do grona naszych najemców  – skomentowała Mariola Rogóż, Dyrektor Galerii Klif. – Marka oferuje wysokiej jakości produkty oraz bardzo szeroki asortyment. Wierzę, że pojawienie się sklepu EUROSPAR spełni oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Wartości, którymi kieruje się sieć SPAR, to nie tylko zapewnienie szerokiego wyboru zawsze świeżych produktów, w tym od lokalnych producentów, ale również najwyższej jakości obsługi w konkurencyjnej cenie.

Firma SPAR Group w roku 2019 przejęła sieć sklepów Piotr i Paweł. Otwarcie placówki EUROSPAR w Galerii Klif jest wynikiem rebrandingu marki Piotr i Paweł, który realizowany jest pod hasłem „Twój nowy lokalny Supermarket”.

Godziny otwarcia EUROSPAR

Poniedziałek – Sobota 8.00 – 21.30
Niedziela 09.30 – 20.30

EUROSPAR
Telefon: +48512148931