Zobacz nowy
Magazyn Klif Online

06.12.2021 aktualności

Zimowe wydanie magazynu Klif Online już online!

Kolejna edycja internetowego magazynu, publikowanego przez gdyńską Galerię Klif już dostępna w sieci. Wraz z początkiem zimy klienci mogą zobaczyć potężną dawkę inspiracji modowych, urodowych i świątecznych.

Magazyn Klif Online jest internetowym kwartalnikiem, dostępnym na stronie internetowej Galerii Klif. To element wdrożonej przez nie w maju br. strategii online to offline. W dostosowany do preferencji zakupowych dzisiejszych konsumentów sposób, przybliżają oferty swoich najemców. Magazyn ukazuje się już po raz trzeci – Nasz magazyn stał się popularną pozycją na liście odwiedzanych przez klientów stron internetowych, co nas bardzo cieszy – mówi Beata Górska-Bogdan, Marketing Manager Galerii Klif w Gdyni. – Z naszych obserwacji wynika też, że klienci chętnie sięgają po produkty, które pokazaliśmy im na stronach Klif Online – dodaje.

Magazyn Klif Online przygotowywany jest wspólnie z najemcami obiektów. Dzięki ich zaangażowaniu powstają kreatywne i nietuzinkowe sesje zdjęciowe, prezentujące oferowane przez nich produkty modowe, wnętrzarskie, a nawet ofertę gastronomiczną. Fotografie i filmy video tworzone są we wnętrzach galerii, przy współpracy z lokalnymi artystami i modelami. Twarzą zimowej edycji gdyńskiego magazynu Klif Online, prezentującą modę dostępną w sklepach najemców tej konkretnej galerii, jest influencerka, tancerka i projektantka wnętrz Martyna Gliwińska. W efekcie przygotowanej wspólnie z najemcami sesji fotograficznej podpowiada, co powinno się nosić tej zimy, na jakie trendy zwrócić uwagę, co zaskoczy, a co powróci w wielkim stylu. Stylizacje przygotowane przez markę Klif proponują najmodniejsze rozwiązania, kolory, fasony i dodatki, obowiązujące tej zimy.

Współpraca z Martyną Gliwińską to nie tylko sposób na prezentację kolekcji i produktów. To także element szeroko zakrojonego influencer marketingu, jaki marka Klif od dawna prowadzi na wielu płaszczyznach swojej działalności – nie tylko wspierających sprzedaż, ale także prospołecznych.

W najnowszym magazynie Klif Online znajdziemy przede wszystkim zimowe stylizacje. Myli się jednak ten, kto myśli, że są to wyłącznie kolekcje kurtek, czapek i zimowych płaszczy. Marka Klif proponuje bowiem stylizacje dobrane na każdą okazję – od ubioru na spacer z dzieckiem czy psem, przez luźny strój na spotkanie z przyjaciółmi po stylizacje do biura i na świąteczny uroczysty obiad. Wszystkie inspirowane trendami, kształtowanymi na światowych wybiegach i salonach. Poza ubraniami, w magazynie znajdziemy propozycje dodatków, biżuterii i elementy wystroju wnętrz, które idealnie wpisują się w zimowo-świąteczny klimat.

Magazyn Klif Online jest unikatowym rozwiązaniem marketingowym. Zimowa edycja magazynu ukazuje się przed świętami Bożego Narodzenia, czasem wzmożonych zakupów i poszukiwania inspiracji na świąteczne prezenty.

Zobacz Magazyn Klif Online Winter 2021