DZIECIĘCY ŚWIAT W LAZY BEAR

27.09.2017 Lekcja stylu

Kreowany wokół malucha świat wykształca w nim estetyczny zmysł, rozwija wyobraźnię i wpływa na wyczucie stylu. Od zabawek po ubranka. Warto więc wybierać jakość i wysokiej klasy design.

Lazy Bear jest rajem dla dzieci. Zakupy tu to nie kolejny nudny obowiązek, ale prawdziwa wyprawa do krainy bajek, fantazji, a przy okazji lekcja dobrego stylu. Już sama koncepcja sklepu zachęca, aby do niego wstąpić. Miejsce jest fascynujące i pełne niespodzianek, które najmłodsi tak uwielbiają.

LAZY BEAR

Lazy Bear to trochę las, a trochę jaskinia. W tej inspirującej przestrzeni maluchy znajdą podpowiedzi, jak urządzić swoje królestwo. I odkryją różnorodne elementy do jego aranżacji: od miłej i oryginalnej pościeli czy poduch, przez dekoracje, po kreatywne zabawki. Nie brakuje tu ubranek, książek ani maskotek. Są nawet łakocie!

LAZY BEAR

Dzieci mogą stąd wyjść tylko z piaskiem czy ciastoliną, ale też z deskorolką marki FISHSKATEBOARDS lub namiotem od COZYDOTS, który pozwoli urządzić maluchowi jego magiczny kącik w mieszkaniu. Są też przyjazne dzieciakom maskotki marki PANDA i BANDA, szyte z najlepszych i bezpiecznych materiałów. W ofercie tych marek znajdziemy również praktyczne worki na zabawki, które pozwalają nad nimi zapanować czy zabrać je ze sobą w podróż.

LAZY BEAR

Z firm odzieżowych uwagę zwraca marka BALOVE TUTU i jej tiulowe spódniczki oraz dodatki stworzone z myślą o dziewczynkach, które lubią czasem poczuć się jak księżniczki.

BALOVE TUTU

Mówiąc krótko, Lazy Bear to świat dziecka pełen swobody, fantazji bez ograniczeń i możliwości wyrażenia siebie na różne sposoby.

Zdjęcie główne: BALOVE TUTU