F JAK FUTRO

24.03.2015 Alfabet Mody

 

Max Mara (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Moda lubi przekraczać granice i łamać reguły. Teraz zaciera się linia oddzielająca sezony. Kiedyś futra były wyłącznie zimowe, obecnie stały się wiosennym must have.

Dopóki temperatury nie przekroczą 20 stopni, nie odwieszajcie do szafy futrzanych kubraczków, szczególnie tych w pastelowych lub żywych kolorach. Jeśli nie kupiłyście żadnego z jesiennej kolekcji, nie przejmujcie się – wiosna w salonach Pinko czy H&M przyniosła krótkie futrzane kurteczki w przeróżnych odcieniach. W cieplejsze dni długie fasony płaszczy zamieńcie na kamizelki. Można je było podziwiać na wiosennym pokazie Sonii Rykiel. W sklepie Mohito znajdziecie taką kamizelkę w kolorze pudrowego różu, która świetnie skomponuje się z sukienkami w kwiatowe wzory czy jeansami i białą koszulą.

Futro na wiosnę

Max Mara (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Pinko (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Mohito (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

W lecie nie musicie całkowicie rezygnować z tego elementu garderoby. Gdy zrobi się bardzo ciepło postawcie na futrzane dodatki. Różowo-ceglana torebka Gino Rossi ożywi każdą, nawet najprostsza stylizację. Takie samo zadanie spełni kaszmirowy szal z pomponami dostępny w różnych wariantach kolorystycznych w salonie Max Mara.

futro_2

Max Mara (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Gino Rossi (Dom Mody Klif
w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Teraz futro możecie nosić przez cały rok! Wystarczy dobrać odpowiedni element do temperatury za oknem.