FASHION SHOW LIDII KALITY CZYLI 18. URODZINY KLIFU GDYNIA

23.10.2014 Lekcja stylu

Zdjęcie: Patrycja Adaszewska

W sobotę 4 października Centrum Handlowe Klif Gdynia świętowało swoje 18 urodziny. Organizatorzy przewidzieli tego dnia dla odwiedzających centrum mnóstwo atrakcji. Dla miłośników mody odbył się specjalny pokaz najnowszej kolekcji Lidii Kality zatytułowany RESORT 2015. Butik Lidii Kality otworzył się niedawno
w gdyńskim Klifie.

Zdjęcie: Patrycja Adaszewska

Przy głównym wejściu, w centralnym punkcie galerii, powstał wybieg, który jeszcze przed pokazem zgromadził rzesze zaciekawionych osób. Rzędy reflektorów, muzyka na żywo – to wszystko dodatkowo zachęcało przechodniów do zatrzymania się i skupienia swojej uwagi właśnie w tym miejscu.

Zdjęcie: Patrycja Adaszewska

Cała kolekcja utrzymana jest w eleganckim stylu. Użyte tiule i koronki, nadały projektom zwiewności
i delikatności. Motyw falban sprawia, że zaprezentowane zestawy nabierają dziewczęcego wdzięku, a całość nie jest ciężka i zbyt poważna. Bardzo silnie widoczne są tu elementy boho i lat 70. Jeans to coś, co w projektach Lidii Kality pojawiło się po raz pierwszy. W kolekcji dominował kolor czarny, który ocieplała żółć i elegancka biel.

Zdjęcie: Patrycja Adaszewska

Widać było, że zaprezentowane projekty są idealnie skrojone i świetnie leżą na modelkach. Po obejrzeniu całej kolekcji, upatrzyłam sobie kilka stylizacji, które z przyjemnością widziałabym w swojej garderobie.

Zdjęcie: Patrycja Adaszewska

Po wspaniałym pokazie, zgromadzeni goście zostali zaproszeni na prezentacje filmu przygotowanego specjalnie dla Centrum Handlowego Klif Gdynia.

Zdjęcie: Patrycja Adaszewska

Autor: Claudia Adaszewska, blog: http://splendorbyclaudia.blogspot.com/