FOKUS NA USTA – TO BĘDZIE HIT!

17.02.2015 Sekrety urody

 

Sephora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Każdy make-up, nawet ten naturalny zwany również „no make-up”, zasługuje na drobny akcent kolorystyczny. Zastanawiacie się co podkreślić? W najbliższych miesiącach postawcie na usta!

Pomadki czerwone

Manhattan w Super-Pharm (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Bourjois
w Rossmann (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Yves Saint Laurent w Douglas (Centrum Handlowe Klif
w Gdyni)

Nadchodzący sezon to prawdziwa eksplozja kolorów. Najlepsi wizażyści, współpracujący ze światowymi projektantami, już w ubiegłym sezonie zaczęli wprowadzać je do swoich makijaży. Ponownie zaprezentowano chociażby pomarańczowe usta. Jednak prawdziwym hitem jest czerwień o odcieniu jarzębiny. Kolor ten pojawił się m.in. na wybiegach Jeana Paula Gaultier’a. Taki odcień pomadki znajdziecie między innymi
w Super-Pharm – pytajcie o markę Astor i produkt Matte Style Lip Lacquer.

Pmadki różowe

H&M (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Lancôme w Douglas (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Revlon w Douglas (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Inny kolorystyczny hit to między innymi odcień brzoskwini. Wypróbujcie balsam do ust marki Revlon, dostępny w perfumerii Douglas. Nadal modne będą także usta podkreślone pastelowym odcieniem różu, jak na pokazie Moschino. Sprawdźcie pomadki do ust marki Bourjois dostępne w drogerii Rossmann. Mniej popularne, choć również modne, są delikatne odcienie fioletu (wypróbujcie kosmetyki do ust dostępne w H&M).

W perfumerii Sephora natomiast znajdziecie absolutną nowość – Rouge Infusion The Neutrals. Ten „atrament” do ust wyposażony jest w aplikator, za pomocą którego nałożycie kolor o takiej intensywności, jaka Wam odpowiada.

Sephora

Sephora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Jeśli jednak nie lubicie mocnych kolorów, zrezygnujcie z nich – projektanci lansują także naturalność! Podkreślić usta możecie za pomocą bezbarwnego błyszczyku np. marki Dior (dostępne w perfumerii Douglas i Sephora).

Pomadki naturalne

Clarins, Dior i Clinique w Douglas (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Pamiętajcie – wiosna to okres, w którym na pierwszy plan wchodzą naturalne odcienie. Odświeżcie swój wizerunek w zgodzie z najnowszymi trendami!:)