HOLOGRAFICZNE KOLORY

28.06.2017 Sekrety urody

Trójwymiarowe, połyskujące, mieniące się tęczowymi odcieniami – takie włosy, makijaż i paznokcie rządzą tego lata!

THE BODY SHOP

Kiedy wprowadzano hologramy na różnego typu produkty, np. płyty czy kasety, chyba nikt się nie spodziewał, że kiedyś stanie się to inspiracją dla projektantów, makijażystów i stylistów fryzur… Ale kreatywność nie zna granic. Dziś ten totalnie festiwalowy, wakacyjny trend podbija świat. Na imprezę czy koncert wręcz nie wypada nie mieć czegoś holograficznego.

SEPHORA (PERFUMY SALVADOR DALI)

Dlatego w tym sezonie folia z efektem holograficznym na paznokciach (w drogeriach można dostać holograficzne lakiery i specjalne naklejki) to absolutne minimum. Warto jednak pójść dalej. Co powiesz na tęczową, połyskującą powiekę albo usta, które mienią się różnymi kolorami w zależności od kąta padania światła? Poeksperymentuj, wykorzystując kilka cukierkowych cieni do powiek – koniecznie z brokatowymi drobinkami. Do ust przydadzą się produkty o połyskującym, winylowym wykończeniu.

ROSSMANN

Przede wszystkim jednak holograficzne powinny być włosy! Fryzura jak z bajkowej krainy pasuje zarówno do minimalistycznych, jak i bardziej szalonych stylizacji. Na tęczową koloryzację warto udać się do fryzjera, zwłaszcza jeśli chcemy cieszyć się kolorowymi włosami dłużej. We własnej łazience, najlepiej z pomocą koleżanki, można zabawić się zmywalnymi po kilku dniach farbami czy piankami. Oczywiście trzeba zaopatrzyć się w kilka fantazyjnych odcieni.

Zdjęcie główne: DOUGLAS