MODNE TATUAŻE

28.07.2015 Lekcja stylu

Sephora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Urodowy hit tego lata? Tatuaże! Nie musicie jednak obawiać się, że moda przeminie, a wy zostaniecie
z trwałym malunkiem na skórze do końca życia. Najmodniejsze tatuaże są dziś bowiem całkowicie zmywalne!

Sephora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Douglas (Centrum Handlowe Klif
w Gdyni)

Trend ten zapoczątkował Christian Dior. To właśnie ten dom mody po raz pierwszy wypuścił limitowaną linię naklejanych wzorów, którymi ozdobił modelki podczas jednego z pokazów. Pomysł podchwycili też polscy designerzy. Podczas Fashion Week Poland wzory na ciele imitujące tatuaże dopełniały stylizacje na pokazach Dawida Tomaszewskiego, Bereniki Czarnoty czy Acephali.

Perfumeria Quality Missala (Dom Mody Klif w Warszawie)

Niezwykle modne w tym sezonie tatuaże mają za zadanie zastępować biżuterię. Szukajcie ich w drogeriach oraz w perfumeriach w Domu Mody Klif w Warszawie oraz Centrum Handlowym Klif w Gdyni. Tak jak te zaprojektowane przez Diora, utrzymane są w odcieniach srebra oraz złota i przyklejane obok siebie po kilka jednocześnie (ogromny wybór dostępny jest w perfumerii Sephora). Naklejcie je na nadgarstki (imitując bransoletki), dekolt, ramiona lub w okolicach kostek. Królują wzory florystyczne, indiańskie, graficzne (szukajcie ich w Perfumerii Quality Missala). W tym sezonie to niezbędny element festiwalowego dress code!

Sephora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Douglas (Centrum Handlowe Klif
w Gdyni)

Latem w perfumerii Sephora znajdziecie tatuaże nowo powstałej matki The Glam Tatoo Company. Kupicie je już od 79 zł, a ich aplikacja jest dziecinnie prosta! W perfumerii Douglas z kolei znajdziecie fantazyjne naklejki na ciało Metalic Body Tatoo marki Senew. Utrzymują się na ciele przez 4 dni i przez cały ten czas wyglądają olśniewająco!

Sephora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)