MODNY LUKSUS W BIŻUTERII

24.09.2013 Lekcja stylu

Tous (Dom Mody Klif Warszawa)

Na światowych wybiegach pojawiły się aksamity, welury i tkaniny w metalicznych odcieniach. Część garderoby przejęła charakterystyczną paletę barw kamieni i metali szlachetnych. Za ich przykładem poszła również biżuteria o iście królewskim charakterze.

W kolekcji marki Yes pojawiły się stylizowane na wiktoriańskie, złote zawieszki, pierścienie i kolczyki z szafirami, kwarcami dymnymi i szmaragdami. Tak charakterystyczna biżuteria nie potrzebuje rzucającego się w oczy towarzystwa. Doskonale odnajdzie się w roli dodatku do prostych i klasycznych fasonów garderoby. Jeśli jednak jesteście zwolennikami maksymalizmu, możecie ją wykorzystać w znacznie odważniejszych stylizacjach – tylko uwaga – w stylizacjach tzw. na bogato, odnajdują się tylko nieliczni.

YES (Centrum Handlowe Klif Gdynia, Dom Mody Klif Warszawa)

Jeśli chcecie, aby piękna biżuteria była jedynie delikatnym akcentem w całej stylizacji, koniecznie sprawdźcie propozycje YES Rings Collection. Cienkie i delikatne pierścionki wysadzane szlachetnymi kamieniami możemy zestawiać ze sobą w dowolnej ilości. To, na ile pierścionków się zdecydujecie, zależy tylko od Was.

YES (Centrum Handlowe Klif Gdynia, Dom Mody Klif Warszawa)

Tous (Dom Mody Klif Warszawa)

Ciekawą propozycją jest również biżuteria od marki Tous. W ich ofercie znalazły się naszyjniki i pierścionki
z białego i żółtego złota, perły i kamienie szlachetne takie jak rubin, cytryn, kwarc dymny i różowy.
W tak luksusowej biżuterii, każda kobieta poczuje się jak królowa!