MUST HAVE SEZONU WEDŁUG CHARLIZE MYSTERY

08.10.2012 Lekcja stylu

Kochacie lato, wakacje, beztroskie spacery po gorącym piasku? Ja też ! Uwielbiam zwiewne sukienki i delikatne sandałki, które razem tworzą tak wspaniały look, że nie potrzebują już innych dodatków.
Jednak musimy się przyzwyczaić – na kolejne ciepłe dni będziemy musieli poczekać, bo jesień już od kilkunastu dni puka do naszych drzwi. Jak się z nią zmierzyć, żeby wyjść z tej walki obronną ręką? Zaatakujmy ją kolorami i ciekawymi tkaninami! Jesień to dla mnie test z umiejętności łączenia warstw – w końcu czy jest coś lepszego niż połączenie grubego swetra, zakolanówek i dużego, wełnianego szalika? Mam nadzieję, że ja ten test zdałam celująco. Tej jesieni potrzebujemy drugiej skóry. Nie tylko nas dodatkowo ogrzeje, ale również będzie wyglądała stylowo. Nie ma znaczenia, czy będzie ekologiczna czy naturalna. Ważne jest, aby wykorzystać potencjał tego materiału. Jeśli jest ona jednak zbyt odważna dla nas – zróbmy z niej miejską wersję. Wysokie, zamszowe kozaki i wełniana narzutka w kolorze karmelowym (lub szarym – jest podwójna!) i filcowy kapelusz z kokardą stworzą razem oryginalny zestaw na spacery w poszukiwaniu najpiękniejszych kolorów jesieni.

Charlize Mystery 1

Charlize Mystery

Czy musimy rezygnować z elementów letniej garderoby? Oczywiście, że nie! Nasza kreatywność pozwala nam na łączenie jej z zimowymi elementami. Plisowana spódnica i gruby sweter? Oczywiście, że tak!

Charlize Mystery

Charlize Mystery

Charlize Mystery

Karmel, cappuccino, latte? To nie tylko nazwy produktów spożywczych, ale też moja wariacja na temat jesieni. Sukienka została wykorzystana tutaj jako spódnica, a sweter ma na celu ogrzewać w zimne, jesienne poranki.

Charlize Mystery

Charlize Mystery

Charlize Mystery

Lubicie kapelusze? Ja bardzo! Potrafią ożywić najprostszy strój. Dodają klasy i elegancji. A Wy który wybieracie? Brąz czy bordo?

Charlize Mystery

Zakolanówki – ciężki i zarazem intrygujący element garderoby. Bo jak połączyć je tak, by wyglądały modnie, ale nie wulgarnie? Wybierzmy te kryjące, długie do połowy uda, które mogą zalotnie wystawać znad kozaków. Wersja dla odważnych- do botków i sukienek!

Charlize Mystery

Kolor czerwonego wina przenosi się na baletki! Wykorzystajmy dni bez jesiennej pluchy, by założyć tak piękne obuwie!

Charlize Mystery

Moro, kolor zgniłej zieleni – wyobraziliście sobie harcerską drużynę? Chodzi o coś zupełnie innego! Parkę ze ściągaczem, ozdobioną futrem wokół kaptura założy każda kobieta interesująca się modą. To NAJmodniejszy i NAJcieplejszy dodatek jesieni. I wbrew pozorom – bardzo kobiecy!

Charlize Mystery

Duży kaptur, gruby splot, pasek w talii – czy w takim ocieplaczu jesień nie wydaje się piękniejsza? Nie wiem jak Wy, ale ja mając ciekawe okrycie wierzchnie mam ochotę wychodzić na spacery jeszcze częściej! Tak staję oko w oko z jesienną pluchą!

Charlize Mystery

A Wy – jak walczycie z tą szarą, ale wbrew pozorom piękną porą roku?

Charlize Mystery

Charlize Mystery

Na zdjęciu Karolina Gliniecka, autorka bloga Charlize Mystery.