NOUNOU Z WIZYTĄ W GDYŃSKIM KLIFIE

06.02.2014 News z Klifu

Tous (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Qπш Roberta Kupisza (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

W ubiegły weekend odwiedziłam Centrum Handlowe Klif w Gdyni i opiszę Wam dwie perełki, jakie udało mi się tam znależć.

Pierwszym salonem, w którym byłam, jest sklep z biżuterią, w którym się wprost zakochałam. Tous, bo mowa
o tym sklepie, jest firmą, która stawia przede wszystkim na oryginalność. Ich wzory są ponadczasowe, kierowane zarówno do młodzieży, jak i osób starszych.

Tous (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Pierścionki, łańcuszki czy bransoletki posiadają kilka wiodących motywów, które wedle własnego uznania można ze sobą komponować. Głównie zachwyciła mnie prostota i jakość wykonania, a także niebanalne formy, których nie doświadczy się przy typowej biżuterii. Moim ulubionym motywem jest oczywiście przesłodki misiek, a także dziewczynka.

Tous (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Taką biżuterię bez problemu możemy założyć na co dzień, a także na wyjątkowe okazje. Mając ze sobą takiego misia, mamy sto procent pewności, że w chwilach smutku z pewnością poprawi nam humor.

Tous (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

W gdyńskim Klifie odwiedziłam jeszcze butik, gdzie można odnaleźć markę Loft37 i kolekcję ubrań Qπш Roberta Kupisza. Loft 37 proponuje w swojej ofercie obuwie dla wymagających, kreatywnych i chcących wyróżniać się z tłumu. Sami możemy komponować i wybrać każdy element buta, możemy je ocieplić, zmienić kolor, fakturę, a także dodać napis czy własne inicjały. Dodatkowym atutem jest to, że każda para robiona jest ręcznie. W ich ofercie znajdziemy botki, kozaki, a także szpilki. Idealne miejsce dla kobiet kochających buty! Można tam zginąć
w oceanie możliwości, a każdy znajdzie coś dla siebie.

Loft37 (Centrum Handlowe Klif w Gdynii)

Po wyborze ulubionej biżuterii i butów, czas na ubrania. W tym celu sprawdziłam nową kolekcję IRON polskiego projektanta – Roberta Kupisza. Charakteryzuje się ona luzem i swobodą. Miękkie formy i delikatne tkaniny tworzą typowo miejski look. W najnowszej kolekcji króluje motyw skór i militariów, gdyż źródłem inspiracji przy jej tworzeniu była kultura Harleyowców. Ubrania bogate są w frędzle, rockowe zamki, kaptury i dekolty. Dominuje szarość, zieleń i czerń, ale znajdziemy też pudrowy róż, czy fiolet. A Wy co byście wybrały z tego dla siebie?

Qπш Roberta Kupisza (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Autorka tekstu: Sylwia Gaczorek, blogerka znana jako NOUNOU

www.sylviagaczorek.blogspot.com