PODRÓŻ PRZEZ STYLE

09.10.2015 Lekcja stylu

Caterina (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Szukając inspiracji na jesienne stylizacje, przyjrzyjcie się miejskiej modzie charakterystycznej dla mieszkańców europejskich metropolii. Paryż, Berlin czy Londyn zachwycają różnorodnością. Mimo bogactwa stylów, które możemy zobaczyć na ulicach tych miast, można wyróżnić kilka charakterystycznych dla danej stolicy elementów. Zobaczcie, jak ubierają się paryżanki, a jak mieszkanki Londynu czy Berlina.

Paryż

Mieszkanki stolicy Francji cenią sobie przede wszystkim elegancję, zachowując przy tym dużą dozę luzu. Paryżanki zachwycają wyjątkowym wyczuciem stylu! One, jak nikt inny, przenoszą trendy z wybiegów na ulice, interpretując je w bardzo wysmakowany sposób. W tym sezonie streetowe stylizacje Paryża zdominowała estetyka vintage nawiązująca do lat 60. i 70. Z drugiej strony kobiety wybierają także sprawdzone zestawy – legginsy (szukajcie w Zara i H&M), koszula (ciekawe wzory znajdziecie w Marella i ofercie Stefanel), ponczo (Marks&Spencer, Tru Trussardi), buty na wysokim obcasie (Pollini) i torebka w rozmiarze midi (np.
z Coccinelle lub Pennyblack).

Solar (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Simple (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Max Mara (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Pollini (Dom Mody Klif w Warszawie)

Berlin

Berlin jest miastem alternatywnym, w którym niezależność i wolność wyboru to najwyższe wartości. Artystyczne, a jednoczenie bardzo poukładane i przemyślane. Takie są też awangardowe stylizacje mieszkanek Berlina. Dominująca kolorystyka? Czerń! Wystarczy założyć zwykły basicowy T-shirt (bogaty wybór w ofercie New Look), skórzaną ramoneskę (znajdziecie w salonie Lidia Kalita), jeansowe spodnie z wysokim stanem (Aryton), sportowe buty (szukajcie w Pinko) i praktyczny plecak. Modnie i wygodnie.

Marella (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), COS (Dom Mody Klif w Warszawie), Caterina (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), YES (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Pandora (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Londyn

Miasto różnorodności. Mocne kolory, nietypowe połączenia, stylizacyjne szaleństwa. Londyn to najbardziej niepokorna stolica mody! Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone. Możecie mieszać ze sobą wszystko – wzory, kolory, faktury. Im bardziej szalone stylizacje, tym lepiej. Londyn zachwyca też sportowym szykiem. Połączenie kolorowego płaszcza (szukajcie w Max Mara i Aryton) i stylowych oksfordów (dostępne w Ryłko i Gino Rossi) o męskim charakterze? To jest na czasie!

Lidia Kalita (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Marella (Dom Mody Klif
w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Furla (Dom Mody Klif w Warszawie), Max Mara (Dom Mody Klif
w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Szukacie inspiracji? Zamiast oglądać zdjęcia, wybierzcie się na wycieczkę z biurem podróży Travel à la Carte, które znajdziecie w Domu Mody Klif w Warszawie. Niezapomniane modowe doświadczenia gwarantowane!