POLSCY PROJEKTANCI KOCHAJĄ KLIF! ZOBACZCIE KULISY Z NASZEJ WYJĄTKOWEJ SESJI

26.09.2014 Lekcja stylu

Nasz jubileusz świętujemy w doborowym towarzystwie! Z okazji osiemnastych urodzin Centrum Handlowego Klif w Gdyni zorganizowana została sesja zdjęciowa. Wzięli z niej udział znani polscy projektanci. Sesja w całości ukaże się w magazynie Klif Gdynia. Jej bohaterami są: Lidia Kalita, Patrycja Cierocka – projektantka marki Aryton, Sandra Brec i Przemysław Orzechowski z Valentini oraz autorka biżuterii Yes – Magdalena Dąbrowska. Designerom na fotografiach towarzyszy polska modelka Kamila Szczawińska. Kamila brała udział również w poprzednich kampanii CH Klif i Domu Mody Klif.
Autorką tych przepięknych zdjęć jest ceniona fotografka Iza Grzybowska – jej zdjęcia pojawiają się w popularnych polskich tytułach, takich jak Gala, Twój Styl czy Pani. Stylizacje bohaterów wykreowane zostały przez stylistkę Martę Siniło, na co dzień współpracującą z magazynem Glamour. O makijaże zadbał Paweł Bik, natomiast o fryzury Piotr Wasiński – specjaliści w branży. Mebli do sesji natomiast użyczyła marka HOUSE&more.

Na zdjęciach mamy okazję zobaczyć czołowe postaci polskiej mody. Co mają na sobie? Patrycja Cierocka ubrana jest w przepiękną dzianinową tunikę z futrzanym kołnierzem marki Aryton (kwintesencja aktualnych trendów!). Lidia Kalita ma na sobie wyłącznie ubrania swojego projektu. Magda Dąbrowska doskonale prezentuje się w sukience Simple Creative Products i – jakżeby inaczej – biżuterii Yes. Sandra Brec zaprezentowała się w niezwykle kobiecej sukience marki La Mania, natomiast Przemysław Orzechowski w garniturze Vistula. Ich stylizacje to kwintesencja elegancji i dbałości o detale.

W magazynie, oprócz zdjęć, zamieszczone są wywiady z projektantami. W niezwykle ciekawy sposób opowiadają o swojej definicji stylu, własnych projektach, a także zdradzają za co cenią Centrum Handlowe Klif w Gdyni. Nie możecie przegapić tego wydania magazynu!

Lidia Kalita

Patrycja Cierocka

Sandra Brec i Przemysław Orzechowski

Magda Dąbrowska