Twój ruch!

04.10.2018 Lekcja stylu

Mimo, że sezon letni dobiegł końca, moda na sport jest aktualna przez cały rok! Aktywność sportowa nie należy do Twoich ulubionych zajęć? Być może jeszcze nie znalazłaś stworzonej dla Ciebie. Próbuj! A kiedy już odkryjesz jaka forma ruchu jest Twoją ulubioną, koniecznie zaopatrz się w odpowiednie akcesoria. Motywacji nie powinno zabraknąć! Sprawdź nasze propozycje ze sportowych salonów Galerii Klif.

Jogging czy też po prostu bieganie to sport, który świetnie sprawdzi się podczas cieplejszych dni, a także podczas mniej sprzyjających warunków np. na siłowni. Dobre buty i strój to podstawa. Zajrzyj do salonów 4F i     S‘ Portofino, w których znajdziesz modę sportową wykorzystującą najnowsze technologie. Odpowiednie nawodnienie podczas biegu zapewni Ci wygodny bidon, np. z salonu Adventure Sports.

 

Chcesz wykorzystać cieplejsze dni? Wyciągnij rower. Niezależnie jednak czy wolisz elegancką damkę czy sportowego „górala”, kask obowiązuje w każdych warunkach. Nie lubisz go zakładać ze względu na nieciekawy design? Ten z salonu Martes zapewni Ci bezpieczeństwo i stylowy wygląd. Dłuższe rowerowe wyprawy wymagają nieco lepszego przygotowania, dlatego wybierz akcesoria w postaci rękawiczek (także z salonu Martes) i sportowych okularów marki 4F. Tam znajdziesz także plecak, do którego wpakujesz cały rowerowy niezbędnik.

Klasyczny trening siłowy lub cardio cieszy się teraz największą popularnością. Nic dziwnego skoro możesz wykonać go i na siłowni i w domowym zaciszu. Postaw na stylowy zestaw treningowy projektu Stelli McCartney dla marki Adidas, który znajdziesz w salonie S‘ Portofino a zrobisz wrażenie nie tylko swoją formą. Zajrzyj tam także jeśli szukasz praktycznej torby. A jeśli wolisz ćwiczenia w domu, wybierz wygodne spodenki z Adventure Sports.