WZORY – RAZEM CZY OSOBNO?

24.09.2015 Lekcja stylu

Patrizia Pepe (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

 

Jesienne kolekcje znanych marek to prawdziwy kalejdoskop barw i wzorów. W ofercie salonów Domu Mody Klif w Warszawie i Centrum Handlowego Klif w Gdyni znajdziecie kolorowe desenie, którymi swobodnie możecie się bawić. Jeśli lubicie wychodzić poza schematy, mamy dla Was dobrą wiadomość – w tym sezonie wszystkie chwyty są dozwolone! Wzory łączymy ze sobą w dowolnych konfiguracjach.

Splendido (Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Versace (Versace Collection w Dom Mody Klif w Warszawie oraz MM Fashion w Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

 

Wśród nich dominują przede wszystkim geometryczne nadruki w przygaszonych kolorach – to hołd oddany estetyce lat 70. Wyjątkowe bluzki i spódnice o ciekawych wzorach znajdziecie między innymi w Zara, Pinko i Liu Jo. Jak projektanci łączą ze sobą różnorodne desenie? Szczególną uwagę zwróćcie na kolekcję Chanel. Mnogość faktur, kolorów i wzorów – choćby kraty w kilkunastu odsłonach – przyprawia o zawrót głowy.

 

Manila Grace (Dom Mody Klif w Warszawie), Marella (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Liu Jo (Dom Mody Klif w Warszawie)

 

Dom mody Dior z kolei sięgnął po grafiki nawiązujące do sztuki współczesnej. Abstrakcja w formie printów znalazła swoje miejsce nie tylko na ubraniach, ale również na skórzanych torbach. Kolorystyka? Od pasteli przez brązy, aż po klasyczne łączenia black and white. Gucci natomiast sięga po modę vintage. Kwiaty i graficzne zygzaki – te wzory zdominowały jesienny wybieg marki.

Solar (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Pennyblack (Dom Mody Klif
w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Noble Place (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Jeżeli nie czujecie się na siłach, by eksperymentować z tym trudnym tematem, postawcie na detal. Jeden wzorzysty element zestawiony ze sprawdzonymi basicami będzie bezpieczny, a przy tym efektowny. Szukając wzorzystych spodni wybierzcie się do sklepu Marks&Spencer. Ciekawe desenie znajdziecie też w Mohito i Manila Grace.

Patrizia Pepe (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Lidia Kalita (Dom Mody Klif w Warszawie, Centrum Handlowe Klif w Gdyni), Mohito (Centrum Handlowe Klif w Gdyni)

Niezwykłe projekty oferuje także marka Versace (zobaczcie ich inspirujący lookbook).

Versace (Versace Collection w Dom Mody Klif w Warszawie oraz MM Fasion w Centrum Handlowe Klif w Gdyni)