BUTIK KLIF
Konsultantka
Katarzyna Kobiela
Katarzyna Kobiela – stylistka, trener dress codu oraz etykiety biznesu, konsultant w zakresie doradztwa personalnego, prelegentka na konferencjach, personal shopper. W pracy kieruje się dewizą, że zawsze trzeba pozostawać w zgodzie ze sobą i szanować własny komfort bycia.
Zobacz więcej
Konsultantka
Hanna Duda-Zacharewicz
Stylistka, personal shopper, doradca wizerunku, zgodnie z obowiązującym dress codem. Autorka wielu artykułów na temat trendów w modzie m.in. w Dzienniku Bałtyckim, Echo Miasta, magazynie Prestiż i innych. Charakteryzatorka filmowa i telewizyjna.
Zobacz więcej
KLIF | GLAM STUDIO
Makijażystka
Monika Zbrzeźna
Profesjonalna makijażystka pracująca przy takich produkcjach jak ,,Taniec z Gwiazdami” ,,The Voice of Poland” ,,Twoja twarz brzmi znajomo”, ,,Masterchef”, ,,Nie opuszczę Cię aż do ślubu”, ,,Anything goes, ale jazda” i wielu innych.
Zobacz więcej
KONSULTACJE
Optical Christex – konsultacje okulistyczne
Kompleksowe badanie wzroku w środku dnia bez kolejek i stresu? Zapisz się na bezpłatne konsultacje w salonie Optical Christex i zadbaj o swoje oczy razem z ekspertami marki.
ZOBACZ WIĘCEJ
KONSULTACJE
Chantelle – brafitting
Profesjonalny dobór biustonosza, dopasowanie odpowiedniego fasonu i rozmiaru, modelowanie sylwetki za pomocą biustonosza, nauka prawidłowego zakładania biustonosza
ZOBACZ WIĘCEJ
KONSULTACJE
Douglas
Na jaki makijaż dasz się skusić? Zmysłowe cienie na wieczorne wyjście, delikatne rozświetlenie na co dzień czy make up idealny na biznesowe spotkanie?
ZOBACZ WIĘCEJ