Wbiegnij na wyższy poziom z marką On Running!

27.06.2018 promocje

Data rozpoczęcia: 27.06.2018

Data zakończenia: 30.06.2018

Wbiegnij na wyższy poziom z nową parą butów On Running! Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem, czy właśnie przygotowujesz się do kolejnego maratonu, musisz mieć pewność, że buty, w których biegasz są idealnie dobrane do twoich potrzeb!

On Running jest innowacyjną szwajcarską marką, która zrewolucjonizowała rynek butów biegowych. Nowe technologie i pionierski system amortyzacji w opatentowanej podeszwie zapewniają biegaczom maksymalny komfort oraz swobodę ruchu. Ultralekkie buty perfekcyjnie dopasowują się do stopy, a każdy postawiony w nich krok to wygoda i przyjemność.

Biegaj jak mistrzowie! W ON-ach Tim Don ustanowił rekord świata w Ironmanie w 2017 roku. Mauricio Mendez (Mistrz Świata XTERRA – zawodów triathlonowych w wersji crossowej) oraz Camille Deligny (gwiazda Ironman z Francji) stawiają na model Cloud X. W Polsce zwycięstwa w On Running odnoszą członkowie drużyny GVT BMC Triathlon Team.

Marka On Running rzuca wyzwanie wszystkim entuzjastom biegania. Wypróbuj modele Cloud, Cloud X i Cloudflow przez 14 dni i przekonaj się, dlaczego sięgają po nie mistrzowie. Jeśli przebiegnięte kilometry, marsz czy treningi w nowych butach nie przyniosą satysfakcji, po wypełnieniu krótkiej ankiety można dokonać ich zwrotu. Akcja rozpoczyna się 25 czerwca. Szczegółowe zasady dostępne są na sportofino.com/start-on oraz w salonie S’portofino w Galerii Klif.