Annette Görtz

Annette Görtz

Annette Görtz

W połowie lat 80, tuż po studiach Annette, pełna entuzjazmu, świeżo upieczona studentka zaczęła projektować ubrania. Awangardowe, o prostych formach, ale za to z diabłem tkwiącym w detalach. Świetnie odszyte, z doskonałej jakości tkanin i dopracowane w każdym calu. Charakterne, takie dla wyrazistych kobiet.

Założyła niewielką firmę razem ze swoim mężem Hansem, którą w ciągu kilku lat zmieniła się w międzynarodową, rozpoznawalną markę. Po ponad 30 latach wymyślania, projektowania i dbania o całą firmę zdecydowała o przekazaniu części swojego królestwa synowi. W ten sposób do dream-teamu rodzinnego dołączył Max. Można powiedzieć, że chłopak dobry styl ma we krwi i wychował się pod stołem krawieckim.

Poza tym, nie tylko zna firmę od podszewki, ale sam też jest projektantem. Max Welsch studiował w Królewskiej Akademii Mody w Antwerpii i później praktykował m.in. u Calvina Kleina. Max twierdzi, że prostota jest piękna, a w projektowaniu najważniejsze jest, żeby kobieta czuła się doskonale w ubraniu, które nosi. Żeby nie ograniczało jej ruchów i było bardzo wygodne. Wyraziste kroje, stonowane kolory i niezwykła dbałość o detale, to zdecydowanie znaki rozpoznawcze marki doceniane nie tylko przez klientki.

Za całokształt pracy, podejście do krawiectwa, wizję i wkład wniesiony w promowanie mody, Annette Gortz dostała nagrodę – Fashion Business Award.

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 900 - 2100
niedziela: 1000 - 2000

Kontakt

TOP