Apia

Apia

Apia

Firma APIA powstała w 1991 roku kiedy w Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej otworzyliśmy pierwszy sklep z markowym obuwiem. W ciągu kolejnych lat działalności otworzyliśmy salony obuwnicze w największych miastach Polski, a w naszej ofercie znalazły się buty największych światowych marek obuwniczych.

Od początku istnienia firmy naszym celem jest oferowanie butów najwyższej jakości pochodzących z najlepszych fabryk obuwniczych. Dbamy także o stworzenie w salonach obuwniczych APIA przyjaznej atmosfery, pozwalającej klientom czuć się swobodnie, uzyskując fachową pomoc przy wyborze butów.

W naszej kolekcji proponujemy wysokiej jakości buty damskie, męskie i dziecięce w różnym stylu oraz torby i torebki na różnorodne okazje.

 

Wiele, spośród naszych fasonów butów damskich oraz męskich, wykonywanych jest według indywidualnych projektów i szytych w limitowanych kolekcjach, specjalnie na nasze zamówienie we włoskich lub portugalskich fabrykach. Dzięki współpracy z fabrykami z Włoch i Portugalii sprzedajemy buty marki APIA. Jest to obuwie, przy którego produkcji mamy bezpośredni wpływ na stylistykę oraz jakość wykonania. Dzięki czemu możemy oferować wyjątkowe i niepowtarzalne produkty najwyższej jakości, w przystępnej cenie oraz uwzględniające preferencje naszych klientów.

W naszej ofercie, oprócz butów APIA, znajdują się produkty wielu kultowych marek, takich jak: Officine Creative, Fabi, Nando Muzi, Högl, Geox, Camper, Keen, Colmar, Diadora, Hoff, Igi&Co, Primigi, Naturino, Blundstone, Arche, Emu, Ugg czy Premiata.

Dbamy, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości i spełniały Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, którzy chętnie udzielają fachowych porad, zakupy u nas będą dla Państwa przyjemnością.

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 900 - 2100
niedziela: 1000 - 2000

Kontakt

klif.gdynia@apia.com

TOP