Apia

Apia

Apia

Firma APIA powstała w 1991 roku kiedy w Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej otworzyliśmy pierwszy sklep z markowym obuwiem. W ciągu kolejnych lat działalności otworzyliśmy salony obuwnicze w największych miastach Polski a w naszej ofercie znalazły się buty największych światowych marek obuwniczych.

Od początku istnienia firmy naszym celem jest oferowanie butów najwyższej jakości, z najlepszych europejskich fabryk, tworzonych na indywidualne zamówienie i niedostępnych nigdzie indziej, oraz stworzenie w naszych salonach przyjaznej atmosfery pozwalającej klientom czuć się swobodnie i miło.

Dzięki współpracy z fabrykami i manufakturami z Włoch, Hiszpanii i Portugalii sprzedajemy obuwie marki APIA. Jest to obuwie, przy którego produkcji mamy bezpośredni wpływ na stylistykę i jakość wykonania, dzięki czemu możemy oferować produkt możliwie najwyższej jakości, w przystępnej cenie, uwzględniający preferencje naszych klientów.

W naszej ofercie, oprócz butów APIA, znajdują się produkty kilku interesujących marek, takich jak Officine Creative, Fabi, Nando Muzi, Hogl, Icone, Sorel, Tretorn.

Dla dzieci mamy świetne buty Primigi i Naturino. Dbamy, aby oferowane przez nas obuwie było najwyższej jakości i spełniało Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, którzy chętnie udzielają fachowych porad, zakupy u nas będą dla Państwa przyjemnością.

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 900 - 2100
niedziela: 1000 - 2000

Kontakt

TOP