La Martina

La Martina

La Martina

Wieczorowe kreacje, casualowe kolekcje czy sportowe projekty. Multibrand La Martina to salon, którego oferta zadowoli zarówno Panie jak i Panów, którzy poszukują dobrego stylu niezależnie od okazji.

W przestrzeni salonu La Martina znajdziemy marki, których charakterystyczny styl pozostaje zgodny 
z najnowszymi trendami, a jakość stanowi ich największy atut. Każdy z domów mody znajdujących się pod szyldem La Martina odpowiada różnym potrzebom, dlatego odwiedzając salon, znajdziemy 
w nim polskie jak i zagraniczne brandy.

Kolekcja domu mody Teresa Kopias to eleganckie suknie wieczorowe i koktajlowe oraz stylowe zestawy na co dzień. Wiosenna linia marki to połączenie kobiecej sylwetki i aktualnych tendencji. Kwieciste wzory i zaskakujące zwierzęce printy to najmocniejsze punkty kolekcji.

Ten sezon oczami włoskiej marki ROFA to eklektyczny mariaż sportowych krojów, botanicznych wzorów i pudełkowych żakietów wykończonych tweedem.

W poszukiwaniu klasyki w letniej wersji, Panie powinny sprawdzić kolekcję marki Lavard, w której tradycyjne kroje nabierają wiosennego charakteru dzięki pastelowym błękitom, szarościom 
i najmodniejszej żółci.

Oferta multibrandu to także kultowa marka BIBA dedykowana Paniom ceniącym ponadczasowy styl. Multibrand La Martina zaprasza do odkrycia swojej propozycji w salonie na pierwszym piętrze.

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 900 - 2100
niedziela: 1000 - 2000

Kontakt

TOP