Media Expert

Media Expert

Media Expert

Media Expert jest dynamicznie rozwijającą się siecią elektromarketów, obecną na polskim rynku od 15 lat. Oferta sieci obejmuje najnowsze produkty: telewizory Smart, laptopy, tablety, smartfony, foto, RTV i AGD, a w wybranych elektromarketach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

Media Expert w gdyńskiej Galerii Kliff to 720 m.kw. powierzchni handlowej oraz doskonałe rozwiązania ekspozycyjne, umożliwiające prezentację i wybór elektroniki użytkowej oraz multimediów w najniższych cenach.

Sieć oferuje wygodne i bezpieczne systemy ratalne. Partnerami strategicznymi marki 
w kontekście usług kredytowych są renomowane i sprawdzone instytucje finansowe, m.in. Alior Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A. i Santander Consumer Bank S.A. Media Expert wdraża najwyższe standardy w zakresie obsługi i indywidualnego podejścia do każdego Klienta.

Wykwalifikowana kadra sprzedawców skutecznie doradza i wspiera w definiowaniu potrzeb kupujących, dokładając wszelkich starań, aby decyzje zakupowe odpowiadały oczekiwaniom klientów. Sieć jest wielokrotnym laureatem badań i plebiscytów konsumenckich, m.in. nagrody Grand Prix – Laur Konsumenta, Konsumenckiego Lidera Jakości, a także Gwiazdy Jakości Obsługi.

Więcej informacji: www.mediaexpert.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 900 - 2100
niedziela: 1000 - 2000

TOP