PANEK – wynajem samochodów

PANEK – wynajem samochodów

PANEK – wynajem samochodów

Specjalny parking dla naszych klientów!

Na naszym parkingu pojawiło się specjalnie oznaczone miejsce wypożyczalni PANEK, z którego można odebrać oraz pozostawić auto z wynajmu.
Proces wypożyczenia auta jest niezwykle prosty. Wystarczy jedynie dokonać rezerwacji na stronie https://www.ipanek.pl

Zalety?
– ponad 70 punktów wynajmu
– darmowe zwroty w innych oddziałach
– możliwość wyjazdu samochodem za granicę

Panek S.A. jest polską firmą założoną w 2000r. Jako lider polskiego rynku Rent a Car PANEK wyznacza standardy jakości obsługi klienta, co potwierdzają coroczne, liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane przez klientów największych serwisów bookingowych na świecie. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala PANEK Rent a Car na stworzenie unikalnej oferty pojazdów podzielonych na 19 klas, różniących się wielkością, wyposażeniem i przeznaczeniem. Dzięki tak szerokiej ofercie, firma jest w stanie sprostać każdym, nawet najbardziej ambitnym wymaganiom swoich klientów.
Z usług Panek S.A korzysta ponad 40 000 Klientów, którzy pokonują rocznie ponad 65 000 000 kilometrów, co można przeliczyć na odległość odpowiadającą 85 podróżom na księżyc i z powrotem. PANEK Rent a Car wie, że spokój podczas wakacyjnych i biznesowych podróży swoich klientów zapewnić może tylko nowoczesna i bezpieczna flota ponad 2000 pojazdów dostępnych na terenie wszystkich międzynarodowych portów lotniczych w Polsce oraz wielu centrów handlowych. Przejrzyste zasady wynajmu i brak ukrytych opłat przygotowawczych, czyni z firmy godnego zaufania partnera biznesowego, oraz chętnie wybieranego dostawcy usług dla sektora prywatnego. Panek S.A. to nie tylko samochody – to cały sztab ludzi, którzy codziennie pracują na zadowolenie klientów, którzy otrzymują pojazdy w nienagannym stanie technicznym i wizualnym, przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 900 - 2100
niedziela: 1000 - 2000

Kontakt

TOP