WITEK HOME

WITEK HOME

WITEK HOME

Salony Witek Home mają bardzo bogate wnętrze. Znajdziesz w nich wszystko, co jest niezbędne do wyposażenia się. Niepowtarzalne meble, wyjątkowa porcelana i unikatowe dodatki to początek długiej listy produktów z naszej oferty, które sprostają nawet najbardziej wysublimowanym gustom. 

W Witek Home znajdziesz szeroką gamę mebli tapicerowanych i skrzyniowych. Wśród nich meble najlepszych polskich producentów, jak i wyjątkowe kolekcje mebli dostępne tylko w salonach Witek Home. Łóżka, sofy, stoły, fotele i stoliki kawowe dostępne są w całej feerii kształtów i fasonów. A to dopiero początek długiej listy komfortowych i praktycznych mebli, które pozwolą Ci stworzyć unikatowe i niepowtarzalne wnętrze. 

Wyjątkowa porcelana to coś, na czym w Witek Home znamy się doskonale. Znajdziesz u nas dekorowane zestawy z porcelany stworzone specjalnie dla naszego salonu u czołowych polskich producentów. Kupując nasze unikatowe produkty, masz pewność, że przyjmiesz gości w niepowtarzalny i wyjątkowy sposób. Z nami także wyposażysz w najbardziej profesjonalne sprzęty kuchnię, restaurację, hotel, a nawet usługi kateringowe.

Charakter wnętrza tworzą dodatki, dlatego w Witek Home mamy dla Ciebie wyjątkowe kolekcje tekstyliów stołowych, jak i akcesoriów dekoracyjnych. Obrusy, bieżniki i serwety ozdobią Twój stół nie tylko od święta, ale i na co dzień. Nasze świeczniki i lampiony nadadzą Twojemu wnętrzu nowego blasku. Dzięki kwiatom i figurkom dekoracyjnym dostępnym w Witek Home Twoje wnętrze rozkwitnie! 

W Witek Home dbamy, aby wszystko było niepowtarzalne i najwyższej jakości. Gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, bo chcemy, abyś poczuł się u nas jak u siebie, a na koniec wizyty pomyślał: Witek Home to mój dom!

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 900 - 2100
niedziela: 1000 - 2000

Kontakt

gdynia@witekhome.pl

TOP