Stylistki Klif Fashion Studio

Katarzyna Kobiela

Katarzyna Kobiela – stylistka, trener dress codu oraz etykiety biznesu, konsultant w zakresie doradztwa personalnego, prelegentka na konferencjach, personal shopper.

W pracy kieruje się dewizą, że zawsze trzeba pozostawać w zgodzie ze sobą i szanować własny komfort bycia. Nie bazuje na utartych schematach, ale unika także ubrania klienta we własną „wizję”. Bierze pod uwagę wykonywany zawód, przyzwyczajenia, preferencje i szuka kompromisu. Swoją pracą przekonuje, że odpowiedni, spójny wizerunek buduje autorytet, dodaje pewności siebie i pomaga w kontaktach towarzyskich oraz biznesowych. Daje możliwość wyrażania siebie na swój własny, indywidualny sposób i pomaga w osiąganiu celów.

Prywatnie, jako członek zarządu Fundacji Wspierającej Rozwój Medycyny, angażuje się we wszelkiego rodzaju akcje społeczne i charytatywne. Jej pasją jest moda, jazda konna, taniec oraz muzyka. Jest niepoprawną optymistką, znajdującą pozytywne strony w każdej sytuacji.

W Galerii KLIF możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji z Katarzyną, zyskując wiedzę z zakresu etykiety biznesu, a także poznasz tajniki budowania indywidualnego stylu opartego na poczuciu komfortu.

Zapisz się na konsultację

z Katarzyną Kobielą

We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za zgłoszenie!
Twój numer rezerwacji:
ADD TO iCAL CALENDAR
TOP